Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest architektura rozwiązania?

Finres jest aplikacją internetową działającą na serwerze. Interakcja następuje przy użyciu przeglądarki internetowej. Istnieje możliwość uruchomienia aplikacji w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Nie ma potrzeby instalowania programu na komputerze. Aktualizacja oprogramowania, polega jedynie na wprowadzeniu zmian na serwerze.

Jak liczona jest pojemność konta?

Obecnie, w ramach promocji, nie mierzymy rozmiaru kont naszych klientów. Nie ma więc obawy o przekroczenie limitu ilości danych. Promocja trwa do odwołania.

W jaki sposób naliczane są płatności?

Płatności są naliczane za każdy rozpoczęty miesiąc korzystania z aplikacji. Nie musisz deklarować długoterminowego okresu, w którym planujesz korzystać z Finresa. Jeśli zrezygnujesz w dowolnym momencie po upływie 30 dni, zapłacisz tylko za aktualny miesiąc rozliczeniowy.

Jak mogę zapłacić?

Za usługę możesz zapłacić klasycznym przelewem.

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Codziennie wykonujemy kopię bezpieczeństwa Twoich danych. Twoje hasło dostępu do aplikacji jest zakodowane w naszej bazie danych, co powoduje, że nikt oprócz Ciebie nigdy go nie pozna. Zapewniamy bezpieczeństwo w identyczny sposób, w jaki robią to banki oraz sklepy internetowe.

Jest możliwe darmowe testowanie aplikacji?

Tak, plan darmowy umożliwia przetestowanie systemu CRM Finres. Przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą poznać zalety wykorzystania systemu klasy CRM na gruncie biznesowym. W ramach korzystania z planu darmowego użytkownik otrzymuje dostęp do tych samych modułów co w pakietach płatnych. W planie darmowym nie jest zawierana umowa na świadczenie usługi, ani umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych. Dlatego też zalecamy wprowadzanie do systemu wyłącznie danych fikcyjnych.

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu CRM za darmo - przez 30 dni